All About Music Utwór Roku - wybierz z nami najlepszy utwór roku na podstawie naszego...

Utwór Roku – wybierz z nami najlepszy utwór roku na podstawie naszego Utworu Tygodnia

Do końca roku pozostały dwa tygodnie i jeden dzień. Zbliżają się podsumowania, listy przebojów, best ofy. Czas również na podsumowanie wszystkich głosowań Utworu Tygodnia. Wybraliśmy dla Was dwadzieścia utworów, które radziły sobie najlepiej na naszej liście, a z nich wy wybierzecie Utwór Roku.

I tak na liście mamy oczywiście Grown Woman, które dziesięciokrotnie zdobywało szczyt naszego zestawienia. Jest również Mirrors, które najdłużej widnieje w naszym głosowaniu – 33 razy! – a mimo to ani razu nie było na miejscu pierwszym. Zespół LemON ma w tym głosowaniu dwa kawałki, za równo Napraw jak i Nice dwukrotnie zdobywały szczyt naszego zestawienia, a Nice do dziś mocno trzyma się w czołówce. Kawałki One Direction, Loreen czy Ariana Grande i Nathan Sykes dwukrotnie zdobywały szczyt naszego notowania.

Wybierając dwadzieścia najlepszych utworów braliśmy pod uwagę nie tylko to, kto dotarł na sam szczyt – liczyło się również jak długo dane utwory utrzymywały (lub wciąż utrzymują) się w TOP 10 listy. Wrecking Ball Miley, Trójkąty i kwadraty Dawida czy Burn Ellie Goulding nigdy na szczyt zestawienia nie dotarły, mimo to miejsce w TOP 10 grzały bardzo długo (Ellie i Miley wciąż są na naszej liście).

Zatem… zagłosować możecie tylko na jeden utwór. Głosowanie trwa do 31 grudnia do 23:59.

[poll id=”48″]

[ads2]

Z sondy usunięty został utwór Best Song Ever. Po raz kolejny odnotowaliśmy „zaspamowanie” nas głosami na ten utwór z jednego adres IP. Nie będziemy tolerować nieuczciwych zagrań w jednym z najważniejszych głosowań roku, więc od razu podjęliśmy tak drastyczne kroki.

utwor-roku

Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Popularne