Dział WideoWystępy na żywo

Usher i Good Kisser w The Voice

Amerykański wokalista, który jest jurorem w programie The Voice, zaprezentował na scenie swój najnowszy singiel. Było to premierowe wykonanie tej piosenki na żywo w telewizji.

Najnowszy singiel Ushera nazywa się Good Kisser i zapowiada jego najnowszy ósmy już album studyjny. Będzie on następcą przebojowego Looking 4 Myself, który został wydany w 2012 roku. Singiel został po raz pierwszy potwierdzony przez szefa BBC Radio 1 and 1Xtra George’a  Ergatoudisa. Piosenka została napisana przez Ushera we współpracy z Andrew „Pop” Wanselem, Ronaldem „Flip” Colsonem, Jameelem Robertsem, Terrym „Tru” Sneedem i Warrenem „Oak” Felderen. Produkcją zaś zajęli się wcześniej wspomnieni Pop, Flip, Tru, Oak oraz JProof i Natural. Z wcześniej podanych informacji wiemy także, że wokalista do tej pory w studiu nagraniowym pracował między innymi z Rico Love, Jermaine Dupri, Mike WiLL Made It i Pharrellem Williamsem.

Piosenka została również wysłana do amerykańskich stacji radiowych typu Urban.

Udostępniony został również remix piosenki przygotowany przez australijskiego producenta Nehzuila.

https://soundcloud.com/nehzuil/goodkisser

Tags
Show More


Łukasz Jaćkiewicz

Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *