AlbumyCałe albumyDział News

Urszula wydaje składankę największych przebojów. Album Wielki odlot 2 – Najlepsze 80-te od jutra w sklepach

Jutro swoją premierę będzie mieć najnowszy album Urszuli, który stanowi zbiór największych przebojów artystki z lat 80. oraz dwa premierowe single. All About Music objęło patronat medialny nad tym krążkiem.

Po udanej, zeszłorocznej płycie Eony snów, Urszula przygotowała kolejną niespodziankę dla swoich fanów. Przekrojowy album będący powrotem do początków jej kariery artystycznej.

Na płycie znajdą się największe przeboje Urszuli z lat 80. oraz dwa premierowe single. Nie będzie to jednak zwykłe wydawnictwo typu the best of, ponieważ artystka zdecydowała się nagrać wszystkie utwory na nowo. Dzięki temu przeboje brzmią bardzo świeżo, nie tracąc przy tym swojego charakterystycznego klimatu.

Tracklista:

 1. Wielki odlot 2
 2. Podwórkowa kalkomania
 3. Szał sezonowej mody
 4. Twoje zdrowie mała
 5. Malinowy król
 6. Dmuchawce, latawce, wiatr
 7. Bogowie i demony
 8. Totalna hipnoza
 9. Fatamorgana ’82
 10. Powiedz ile masz lat
 11. Luz – blues, w niebie same dziury
 12. Mała

Odsłuch

Tags
Show More

Marta Mrowiec

Gdyby nie muzyka zapewne więcej pisałaby o książkach. Gdyby nie książki pewnie więcej pisałaby o muzyce. Słucha głównie rapu, ale jest też otwarta na to co dziwne, eksperymentalne i odkrywcze. Unika przeciętności i tego co akurat modne, chyba że jest dobre. Często wraca do starszych,polskich kawałków, które mają swój specyficzny klimat.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close