Dział NewsZ życia gwiazd

Tulisa wygrała z will.i.am’em i Britney SpearsBrytyjska wokalistka Tulisa, znana z takich nagrań jak Young, Live It Up i Sight of You, wygrała sprawę sądową, którą wytoczyła will.i.am’owi i Britney Spears. O co poszło?

Sprawa dotyczyła kompozycji Scream & Shout, którą na singlu pod koniec 2012 roku wydał will.i.am. W utworze towarzyszy mu Britney Spears. Tulisa przekonywała, iż jest jedną z autorek piosenki. Kawałek powstał z myślą o jej solowym albumie The Female Boss. Znaleźć się na nim miał pod nazwą I Don’t Give A Fuck, lecz wytwórni nie spodobała się praca artystki. Utwór przekazano dalej, lecz nie wymieniono Tulisy wśród jego współautorów. Po wygranym procesie wokalistka nie tylko zostanie dopisana do listy twórców, ale także uzyska 10% dochodów ze sprzedaży singla.

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.