Szwedzka wokalistka Tove Lo, znana z takich przebojów jak Habits (Stay High) i Heroes (We Could Be), wydaje niedługo swoją drugą studyjną płytę. Zapowiada przy okazji film.

Krótkometrażowy film Szwedki nosi tytuł Lady Wood Film. Składać się ma z dwóch „rozdziałów”: Fairy Dust i Fire Fade. Takie tytuły noszą też dwie piosenki z nadchodzącego krążka Tove Lo. Za reżyserię filmu odpowiada Tim Erem. Premiera obrazu odbyć ma się równolegle z premiera płyty.

Album Lady Woods swoją premierę ma 28 października 2016 roku. Płyta ukaże się nakładem wytwórni Island Records.

  • Krzysztof Tyszko

    Czekam na te płytę z niecierpliwością. Czuję że to będzie idealna płyta na jesienne wieczory. Film też z ciekawością zobaczę, bo trzymam kciuki od samego początku za Tove Lo.

  • Film z chęcią obejrzę, tak samo jak posłucham płyty ;)

  • NeverGiveeUp

    Widzę mocną inspirację F+TM i jej odyseją, ale w tym przypadku to tylko dobrze! Jak się wzorować to na najlepszych. Na album czekam niesamowicie mocno i mam nadzieję, że się nie zawiodę i uda jej się dobić do poziomu debiutu (co może być bardzo trudne ;)). Fairy Dust bardzo intrygujące, ciekawe tylko czy razem z Fire Fade stworzą pełny VA do wszystkich utworów na płycie, czy może raczej będzie to coś w stylu Blue Neighbourhood Troya Sivana. Czekam, został już tylko tydzień! :D