Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Tove Lo na solowym koncercie w Polsce

Kilka tygodni temu ogłoszono, że w Polsce wystąpi Tove Lo – ale jako support zespołu Coldplay na ich koncercie na Stadionie Narodowym. Dzisiaj Live Nation Polska podaje, że artystka wystąpi w Polsce również na solowym koncercie w ramach trasy Lady Wood Tour.

Tove Lo wystąpi w Polsce 19 czerwca 2017 roku w warszawskim klubie Stodoła. Dzień wcześniej Tove wystąpi jako support Coldplay na Stadionie Narodowym. Bilety w cenach od 121 zł są dostępne na www.LiveNation.pl i www.stodola.pl.

Artystka zadebiutowała w 2014 roku, wydając płytę Queen of the Clouds, która sprzedała się w ponad milionowym nakładzie, a jej utwory przekroczyły magiczną liczbę miliarda odsłuchań w serwisie Spotify. Do jej największych hitów należy m.in. Habits (Stay High). Utwór w wersji zremiksowanej przez duet Hippie Sabotage został odtworzony na platformie YouTube już ponad pół miliarda razy i osiągnął 3. miejsce na liście Billboard Hot 100.

W minionym roku wydała drugi album, Lady Wood, który promowały m.in. utwory True Disaster czy Cool Girl.

Na razie nie wiadomo, czy do Tove Lo dołączy zespół Broods, który supportuje artystkę na trasie Lady Wood Tour.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

9 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.