AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Tove Lo w gwiazdorskiej obsadzie swojego singlaZnalezione obrazy dla zapytania tove lo bitches

Światło dzienne ujrzał remix piosenki Bitches, pochodzącej z ostatniej płyty Tove Lo. W klipie do nagrania wystąpiły m.in. ALMA, Icona Pop, Charli XCXElliphant.

Szwedzka wokalistka Tove Lo wydała właśnie teledysk do remixu utworu Bitches. Okazuje się, że do udziału w klipie artystka zaprosiła swoje koleżanki z branży. W wideo będziemy mogli zobaczyć takich wykonawców jak m.in. ALMAIcona PopCharli XCXElliphant.

Kompozycja Bitches w oryginalnej wersji ukazała się w listopadzie 2017 roku na albumie Blue Lips. Był to trzeci krążek w karierze Tove Lo. Wcześniej piosenkarka wydała płyty: Queen of the Clouds (2014) i Lady Wood (2016), które zostały dobrze przyjęte w Stanach Zjednoczonych.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Close