Dział News Albumy Tove Lo w gwiazdorskiej obsadzie swojego singla

Tove Lo w gwiazdorskiej obsadzie swojego singla

Znalezione obrazy dla zapytania tove lo bitches

Światło dzienne ujrzał remix piosenki Bitches, pochodzącej z ostatniej płyty Tove Lo. W klipie do nagrania wystąpiły m.in. ALMA, Icona Pop, Charli XCXElliphant.

Szwedzka wokalistka Tove Lo wydała właśnie teledysk do remixu utworu Bitches. Okazuje się, że do udziału w klipie artystka zaprosiła swoje koleżanki z branży. W wideo będziemy mogli zobaczyć takich wykonawców jak m.in. ALMAIcona PopCharli XCXElliphant.

Kompozycja Bitches w oryginalnej wersji ukazała się w listopadzie 2017 roku na albumie Blue Lips. Był to trzeci krążek w karierze Tove Lo. Wcześniej piosenkarka wydała płyty: Queen of the Clouds (2014) i Lady Wood (2016), które zostały dobrze przyjęte w Stanach Zjednoczonych.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.