All About MusicUtwór Tygodnia

Nie ma mocnych na trio Nykiel, Dua Lipa, Sheeran. Podium jest ich. „Total błękit” wygrywa po raz trzeci!

Drugi tydzień z rzędu wygrywa Natalia Nykiel z singlem Total błękit. Podium okupują Dua Lipa i Ed Sheeran, którzy w tym tygodniu zamieniają się miejscami. Wysoko debiutuje nowy singiel Imagine Dragons, Whatever It Takes. Z poczekalni awansują dwa utwory.

Natalia Nykiel spędza siódmy tydzień na naszej liście, a trzy z nich przebywała na samym szczycie. Ponownie na podium Dua Lipa oraz Ed Sheeran, w tym tygodniu jednak zamieniają się miejscami. Na miejscu czwartym debiutuje Imagine Dragons.

Przed wylotem ratuje się Calvin Harris dzięki awansowi do top 10. Awansuje również Kesha, a nowy peak zdobywają Thirty Seconds To Mars.

Z zestawieniem żegna się Selena Gomez oraz Halsey. Za tydzień zagrożona jest P!nk.

Z poczekalni natomiast awansuje Daria Zawiałow oraz zespół Hey. Jessie Ware policzyliśmy ostatnie dwa tygodnie, a nie trzy ponieważ ostatnim razem w zestawieniu przebywał jeszcze kawałek Midnight.

Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Podobne artykuły

1 thought on “Nie ma mocnych na trio Nykiel, Dua Lipa, Sheeran. Podium jest ich. „Total błękit” wygrywa po raz trzeci!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close