All About MusicUtwór Tygodnia

Nie ma mocnych na trio Nykiel, Dua Lipa, Sheeran. Podium jest ich. „Total błękit” wygrywa po raz trzeci!

Drugi tydzień z rzędu wygrywa Natalia Nykiel z singlem Total błękit. Podium okupują Dua Lipa i Ed Sheeran, którzy w tym tygodniu zamieniają się miejscami. Wysoko debiutuje nowy singiel Imagine Dragons, Whatever It Takes. Z poczekalni awansują dwa utwory.

Natalia Nykiel spędza siódmy tydzień na naszej liście, a trzy z nich przebywała na samym szczycie. Ponownie na podium Dua Lipa oraz Ed Sheeran, w tym tygodniu jednak zamieniają się miejscami. Na miejscu czwartym debiutuje Imagine Dragons.

Przed wylotem ratuje się Calvin Harris dzięki awansowi do top 10. Awansuje również Kesha, a nowy peak zdobywają Thirty Seconds To Mars.

Z zestawieniem żegna się Selena Gomez oraz Halsey. Za tydzień zagrożona jest P!nk.

Z poczekalni natomiast awansuje Daria Zawiałow oraz zespół Hey. Jessie Ware policzyliśmy ostatnie dwa tygodnie, a nie trzy ponieważ ostatnim razem w zestawieniu przebywał jeszcze kawałek Midnight.

Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *