All About MusicUtwór Tygodnia

Total Błękit Natalii Nykiel wygrywa po raz piąty i zostaje Złotym Utworem All About Music! „Total Błękit” Utworem Tygodnia!

Dobra passa Natalii Nykiel trwa. Artystka w dwudziestym tygodniu na liście wygrywa po raz piąty. Total błękit to trzeci Złoty Utwór Natalii na naszej liście. Dodatkowo, trzy utwory awansują z poczekalni.

Kolejny Złoty Utwór Natalii Nykiel

Total błękit to trzeci, po Errorze i Spokoju, Złoty Utwór Natalii Nykiel. Piosenka to singiel z krążka Discordia, drugiego studyjnego albumu artystki.

Tym samym mamy już 48. Złotych Utwórów All About Music.

Znalezione obrazy dla zapytania total błekit

Notowanie

Nykiel awansuje z miejsca drugiego na szczyt. To dwudziesty tydzień tej piosenki na liście – i ostatni. Awans notuje również Kendrick Lamar – na miejsce trzecie. Piosenka All the Stars debiutowała tydzień temu na miejscu 0. Z pierwszego na czwarte spada Imagine Dragons. Do TOP 10 powracają trzy utwory – Hey z 15. na 6., Barbara Wrońska z 17. na 8. oraz Jax Jones z 18. na 9.

Zestawienie opuszczają Logic i Lost Frequencies. Awansują natomiast Years & Years, BARANOVSKI i Mark & Kremont.

Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Podobne artykuły

1 thought on “Total Błękit Natalii Nykiel wygrywa po raz piąty i zostaje Złotym Utworem All About Music! „Total Błękit” Utworem Tygodnia!”

  1. wielka szkoda, że Liam Payne i Camila Cabello wypadają z propozycji :(:( gratulacje dla Natalii Nykiel, ładny awans „All The Stars” :) szkoda, że Kylie wypada poza top 10 :( a Ed znowu na dole… :(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close