All About MusicUtwór Tygodnia

Natalia Nykiel i Justin Timberlake w walce o szczyt. Kesha ze Złotym Utworem. „Total błękit” Utworem Tygodnia po raz czwarty!

"Praying" Złotym Utworem All About Music!

Natalia Nykiel awansuje na miejsce pierwsze, a Justin Timberlake spada ze szczytu na miejsce drugie. Kesha spędza 25. tygodni na liście i zyskuje swój pierwszy Złoty Utwór All About Music.

Złoty Utwór Keshy

Znalezione obrazy dla zapytania praying kesha

 

Praying to pierwszy singiel Keshy z albumu Rainbow. To również powrót do muzyki po długich zatargach i walkach z Dr Luke’iem. Za tę piosenkę Kesha była nominowana do nagrody Grammy, ale przegrała z Shape of You Eda Sheerana.

Tym samym mamy już 48. Złotych Utwórów All About Music.

Notowanie

Ponownie o szczyt walczyli Natalia Nykiel i Justin Timberlake. Kilka tygodni temu wraz z nim była tu Dua Lipa, jednak New Rules pokryło się złotem. Teraz artystka ponownie włącza się do walki, jej nowy singiel IDGAF debiutuje na bardzo wysokim, trzecim miejscu.

Na liście jeszcze dwie nowości – Krzysztof Zalewski na miejscu siódmym oraz Barbara Wrońska na miejscu dziesiątym.

Spory awans notuje Portugal the Man – z miejsca trzynastego na czwarte. To ratuje ich przed wylotem z zestawienia. Do TOP 10 wraca również Alice Merton z utworem No Roots. Nowe „peaki” zdobywają Bruno Mars (6.) i Lao Che (9.).

Z poczekalni awansuje Jax Jones, a zestawienie (prócz Keshy) opuszcza Hurts.

Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Podobne artykuły

1 thought on “Natalia Nykiel i Justin Timberlake w walce o szczyt. Kesha ze Złotym Utworem. „Total błękit” Utworem Tygodnia po raz czwarty!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close