Już za niecały tydzień do Polski zawita amerykańska wokalistka i pianistka, Tori Amos. Artystka wystąpi w Studiu Muzycznym radiowej Trójki.

Tori Amos odwiedzi Polskę tuż przed premierą swojej piętnastej studyjnej płyty Native Invader, której premierę zaplanowano na 8 września 2017 roku. Niewykluczone zatem, że publiczność zgromadzona 24 sierpnia w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej, a także słuchacze przed radioodbiornikami będą mieli niepowtarzalną okazję jako pierwsi usłyszeć zupełnie nowy materiał artystki. Koncert Tori Amos jest kontynuacją obchodów 55. urodzin radiowej Trójki. Z tej okazji na radiowej scenie wystąpili już w tym roku m.in. Sting, Amy Macdonald czy LP.

To będzie prawdziwa uczta nie tylko dla fanów tej zjawiskowej artystki, ale absolutna frajda dla wszystkich tych słuchaczy Trójki, którzy w muzyce cenią sobie oryginalność, piękno i magię. – mówi Piotr Metz, gospodarz wieczoru

Koncert Tori Amos odbędzie się 24 sierpnia 2017 r. (czwartek) o godz. 20 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia przy ulicy Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie. Występ artystki będzie można na żywo słuchać na antenie radiowej Trójki.