Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Tori Amos przyjedzie do Polski

Już za niecały tydzień do Polski zawita amerykańska wokalistka i pianistka, Tori Amos. Artystka wystąpi w Studiu Muzycznym radiowej Trójki.

Tori Amos odwiedzi Polskę tuż przed premierą swojej piętnastej studyjnej płyty Native Invader, której premierę zaplanowano na 8 września 2017 roku. Niewykluczone zatem, że publiczność zgromadzona 24 sierpnia w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej, a także słuchacze przed radioodbiornikami będą mieli niepowtarzalną okazję jako pierwsi usłyszeć zupełnie nowy materiał artystki. Koncert Tori Amos jest kontynuacją obchodów 55. urodzin radiowej Trójki. Z tej okazji na radiowej scenie wystąpili już w tym roku m.in. Sting, Amy Macdonald czy LP.

To będzie prawdziwa uczta nie tylko dla fanów tej zjawiskowej artystki, ale absolutna frajda dla wszystkich tych słuchaczy Trójki, którzy w muzyce cenią sobie oryginalność, piękno i magię. – mówi Piotr Metz, gospodarz wieczoru

Koncert Tori Amos odbędzie się 24 sierpnia 2017 r. (czwartek) o godz. 20 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia przy ulicy Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie. Występ artystki będzie można na żywo słuchać na antenie radiowej Trójki.

Tags
Show More


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *