AlbumyDział NewsDział WideoPremierowe utworyTeledyski

Nowy teledysk: Toni Braxton – Long As I Live

Toni Braxton ostatnio wydała swoją nową płytę. W dzień jej premiery ukazał się także teledysk od ostatniego singla promującego to wydawnictwo.

Najnowszy singiel Toni Braxton nosi tytuł Long As I Live. Jest on następcą utworu Deadwood w kwestii promocji nowego albumu amerykańskiej wokalistki. Ósma płyta artystki, Sex & Cigarettes, ukazała się 23 marca dzięki wytwórni Def Jam.

Czuję się jakbym była starsza, chcę powiedzieć, co czuję i nie chcę być cenzurowana – tak o Sex & Cigarettes wypowiada się Toni

Wraz z premierą płyty w sieci zadebiutował teledysk do singla Long As I Live.

Toni Braxton to jedna z najsłynniejszych wokalistek R&B, w której twórczości słychać wyraźnie wpływy soulu i popu. Swoją karierę zaczynała w latach 90. ubiegłego wieku. Od tamtej pory wydała siedem płyt, które na świecie rozeszły się w nakładzie liczącym około 68 milionów sztuk. Ostatni album Toni, Love, Marriage & Divorce nagrany wraz z wokalistą Babyface ukazał się w 2014 roku. Był on promowany przez single Hurt You, Where Did We Go Wrong oraz Roller Coaster.

Tags
Show More


Arkadiusz Zroślak

Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *