Programy muzyczne w TV Bitwa na głosy Tomson i Baron z Afromentalu opuścili Bitwę na głosy!

Tomson i Baron z Afromentalu opuścili Bitwę na głosy!

W piąty odcinku Bitwy na głosy zmierzyło się sześć zespołów. Głosy znów się poprzewracały i na samym szczycie znalazł się Andrzej Piaseczny, a program opuściła ekipa z Olsztyna prowadzona przez Barona i Tomsona z Afromentalu.

Na samym początku wszystkie zespołu i ich trenerzy wykonali Everybody Needs Somebody to Love. Następnie rozpoczęła się konkursowa walka. Rozpoczął ją Liber z utworem Poker Face Lady Gagi. Po nim Andrzej Piaseczny i jego drużyna zmierzyli się z przebojem Kayah – Prawy do lewego. Wojciech Jagielski stwierdził, że było nawet lepiej niż oryginał… (drobna przesada?).

Ewa Farna ze swoją ekipą wykonała hymn wolności – Freedom George’a Michaela, a Piotr Rubik tym razem postawił na polski przebój – Dni, których nie znamy Marka Grechuty. Wszyscy jurorzy byli zachwyceni. Tomson i Baron z zespołu Afromental tym razem zaprezentowali coś mocniejszego – Mamonę Republiki. Odcinek zamknęła Jula utworem Sing Hallelujah! Dr. Albana.

Gościem specjalnym był zespół Loka, który razem z sześcioma chórami wykonał utwór Prawdziwe powietrze. Potem poznaliśmy wyniki…

Na miejscu pierwszym znalazł się zespół Andrzeja Piasecznego, na drugim Libera, a na trzecim Juli. Program opuścił olsztyński zespół Tomsona i Barona z Afromental. Za tydzień zespoły wykonają po dwa utwory.

Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.