Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Tom Odell gwiazdą nowego polskiego festiwalu

Znalezione obrazy dla zapytania tom odell

Nie wiesz jak spędzić końcówkę wakacji, by jak najlepiej wykorzystać ostatnie podrygi lata? Nic straconego! Agencja Go Ahead zadbała o poznańską publiczność i zorganizowała nowy festiwal kończący letni sezon koncertowy. 

W sobotę, 1 września, odbędzie się pierwsza edycja Late Summer Festivalu. Wydarzenie będzie miało miejsce w Poznaniu na Mecie Toru Regatowego Malta. Sprzedaż biletów startuje już w nadchodzący piątek, 18 maja, o godzinie 10:00.

Wraz z ogłoszeniem festiwalu poznaliśmy, line-up. Na dwóch scenach zagrają: Kasia Nosowska, Ralph Kamiński, Daria Zawiałow, Muchy, Mery Spolsky, Kamil Pivot oraz Pepe. Gwiazdą wieczoru będzie brytyjski pianista i wokalista – Tom Odell.

Tom Odell debiutował w 2012 roku EPką pt. Songs from Another Love. Obecnie w swojej dyskografii posiada dwa albumy studyjne, zawierające wiele przebojów znanych na całym świecie m.in Wrong Crowd, Another Love, czy Silhouette.

W Polsce występował już kilkakrotnie np. wiosną ubiegłego roku mogliśmy go zobaczyć na warszawskim Torwarze, a już za kilka miesięcy ponownie powraca do polskiej publiczności.

Zdjęcie użytkownika Go Ahead.

Tags
Show More


Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Close