Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

To oni zamykają line-up Off Festivalu!Dzisiaj poznaliśmy artystów, którzy dopełnili listę gwiazd tegorocznego Off Festivalu. Wśród nich m.in. Kapela ze Wsi Warszawa, Muchy i Rolling Blackouts Coastal Fever.

Line-up Off Festivalu jest już oficjalnie zamknięty! Organizatorzy podali do informacji ostatnich artystów, którzy wystąpią podczas wydarzenia.

Tym samym do festiwalu dołączają: Kapela ze Wsi Warszawa, Muchy, Rolling Blackouts Coastal Fever, Khidja, Daniel Spaleniak, Fontaines D.C. oraz Panieneczki.

13. edycja Off Festivalu odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia. Jak co roku, impreza zostanie zorganizowana w Katowicach. Bilety na wydarzenie są w sprzedaży.

OFF Festival to festiwal muzyczny o charakterze cyklicznym, obejmujący szeroko rozumianą muzykę alternatywną. Pierwsza jego edycja odbyła się w 2006 roku. Pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym festiwalu jest polski wokalista Artur Rojek.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.