Dział NewsGarść informacji

To już oficjalne. Spice Girls powracają!

Potwierdza to sama Victoria Beckham!

Choć ich powrót był zapowiadany przez media plotkarskie od kilku lat. Dopiero dziś staje się to faktem.

Spice Girls oficjalnie działały od 1994 do 2000 roku. Siedem lat później reaktywowały się na dwa lata, by wydać składankę największych przebojów. Potem też mieliśmy okazję zobaczyć ich jeden występ podczas Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku i zobaczyć je wspólnie na premierze musicalu Viva Forever.. Od tamtego czasu media plotkarskie co chwilę zapowiadały ich powrót na dłużej, choć same członkinie girlsbandu do przeważnie dementowały. Nieoficjalnym powodem miała być Victoria Beckham, która nie chciała powrotu.

Od kilku dni jednak w sieci wrzało od kolejnych informacji. Wczoraj podczas oficjalnego spotkania Victoria Beckham, Emma Bunton, Melanie Chisolm, Geri Halliwell i Melanie Brown podpisały nowe kontrakty, które przyniosą im fortunę. Na próżno szukać w nich jednak nowego albumu i trasy koncertowej. Kontrakt przewiduje jedynie występ w jednym z muzycznych talent show, album z największymi przebojami oraz umowy reklamowe. Być może obejmą również fotel jurorski w chińskim talent show. Każdej ma to przynieść dochód w formie 10 milionów funtów.

Love my girls!!! So many kisses!!! X Exciting x #friendshipneverends #girlpower

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Tags
Show More


Łukasz Jaćkiewicz

Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Related Articles

16 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Close