Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: TLC – Way Back

Niegdyś trio, a od tragicznej śmierci Lisy „Left Eye” Lopes duet TLC od dawna zapowiada swój piąty studyjny album. Fani uwierzyli, że jest szansa na jego ukazanie się z chwilą premiery nowego singla.

Nowe nagranie duetu nosi tytuł Way Back. Za jego produkcję odpowiadają Ron Fair i D’Mile. Gościnnie w utworze usłyszeć możemy amerykańskiego rapera Snoop Dogga. Piosenka zapowiada piąty, ponoć finalny album TLC. Prawdopodobna data jego premiery to 30 czerwca. Warto dodać, że fundusze na jego nagranie zespół zebrał za pomocą platformy crowdfundingowej Kickstarter. Zbiórka trwała od początku 2015 roku. T-Boz i Chilli planowały uzbierać 150 tysięcy dolarów. Ostatecznie fani wsparli je kwotą 430 tysięcy dolarów.

Aktualizacja

6 czerwca ukazał się klip do singla. Jest to pierwszy teledysk TLC od 14 lat.

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.