Tini: Nowe życie Violetty – DVD już w sklepach

0

Walt Disney Pictures przedstawia film pt. „Tini: Nowe życie Violetty” w reżyserii Juana Pablo Buscariniego („Mistrz gry”, „Stefan Malutki”) na podstawie scenariusza Ramóna Salazara. To pierwsza fabularna produkcja z udziałem Martiny „Tini” Stoessel – gwiazdy przebojowego serialu „Violetta”, który podbił serca fanów na całym świecie. Zrealizowany w przepięknych plenerach Sycylii,  przepełniony tańcem, muzyką i atmosferą niekończącego się lata film „Tini: Nowe życie Violetty” zadebiutuje w ofercie Galapagos Films już 9 listopada.

Producentami wykonawczymi filmu są Pablo Bossi i Roberto Manni. Autorem zdjęć jest Josu Inchaustegui („Extinction”, „El Desconocido”), autorem scenografii – Gianpaolo Rifino („Ben Hur” – kierownik artystyczny, „Everest” – zastępca kierownika artystycznego), a autorką kostiumów – Connie Balduzzi („Focus”, „Krew: Ostatni wampir”). Soundtrack i nowe utwory zostały wyprodukowane przez Hollywood Records, a dodatkową aranżacją zajął się Francisco „Pancho” Cia. Autorem oryginalnej ścieżki dźwiękowej jest Federico Jusid, a za choreografię odpowiada Jerry Reeve („The X Factor UK”, George Michael, Kylie Minogue).

W rolach głównych obok, Martiny Stoessel, wystąpili aktorzy znani serialu Violetta: Mercedes Lambre, Jorge Blanco, Adrián Salzedo oraz Diego Ramos. W pozostałych rolach zobaczymy Georginę Amorós, Beatrice Arnera, Francisco Viciana, Riddera van Kootena, Leonardo Cecchiego, Sofię Carson, Clarę Alonso, Ángelę Molinę i Pasquale di Nuzzo.

TINI: NOWE ŻYCIE VIOLETTY – WYDANIE DVD

Pierwsza pełnometrażowa produkcja z udziałem gwiazdy serialu Violetta, Martiny Stoessel – „Tini: Nowe życie Violetty” ukaże się na DVD w ofercie Galapagos Films już 9 listopada. Wydanie wzbogacone zostało o wyjątkowy materiał dodatkowy: Za kulisami – Tini: Nowe życie Violetty.

Akcja filmu rozpoczyna się, gdy Violetta (w tej roli Martina Stoessel) wraca do rodzinnego Buenos Aires po długim światowym tournée. Artystka chciałaby odpocząć, skupić się na swojej przyszłości i odnowić kontakty z przyjaciółmi i rodziną, ale jej menadżer Willy zaplanował już bardzo napięty grafik, uwzględniający nagranie nowej płyty. Zanim uda jej się złapać chwilę oddechu, otrzyma nieoczekiwaną informację, która zmusi ją do zakwestionowania wszystkiego i doprowadzi do spontanicznej decyzji, która na zawsze zmieni jej życie.

Violetta przyjmuje tajemnicze zaproszenie ojca do odwiedzenia starej przyjaciółki rodziny (w tej roli utytułowana hiszpańska aktorka Ángela Molina) na drugim końcu świata. Zostawia za sobą całe życie, żeby spędzić lato w twórczym otoczeniu pięknego nadmorskiego miasteczka we Włoszech, pełnego inspirujących artystów, którzy tak, jak ona poszukują siebie. Za sprawą nowych przyjaźni i wpływów Violetta otwiera się na ekscytujące nowe możliwości.

Ta podróż zmieni nie tylko jej życie osobiste, ale i jej sztukę. Według producenta, Pablo Bossiego:

To opowieść o kryzysie osobistym, która prowadzi do odkrycia nowych emocji, nowych przyjaciół i nowego stylu muzycznego.

PO RAZ PIERWSZY NA WIELKIM EKRANIE

„Tini: Nowe życie Violetty” to filmowy debiut Martiny Stoessel–

Grałam koncerty przed publicznością na całym świecie, kręciłam program telewizyjny pięć dni w tygodniu, ale nigdy wcześniej nie pracowałam na kinowym planie filmowym

mówi Stoessel.

To naprawdę inny świat, który całkowicie przerósł moje oczekiwania.

Mimo doświadczenia zdobytego podczas pracy nad serialem „Violetta”, udział w produkcji filmowej okazał się dla aktorki dużym wyzwaniem, które wspomina bardzo pozytywnie – W telewizji kręciłam piętnaście scen dziennie, a w filmie kręciliśmy tylko dwie, bo wszystko jest tu o wiele bardziej szczegółowe. Uwielbiałam tę pracę i codziennie rano budziłam się szczęśliwa, bo mieliśmy tak wspaniały zespół i reżysera.

KONKURS!

Kup DVD „Tini: Nowe życie Violetty” oznaczone naklejką konkursową, zachowaj dowód zakupu, zarejestruj się w aplikacji konkursowej na facebook.com/MojeFilmyDVD, odpowiedz na pytanie konkursowe i zdobądź podwójny bilet na koncert w ramach trasy TINI – GOT ME STARTED TOUR w Krakowie, Gdańsku/ Sopocie lub Łodzi w kwietniu 2017!

Konkurs trwa od 9.11 do 28.02.207 r. od 9.11 do 28.02.2017 r.

Regulamin konkursu dostępny na facebook.com/MojeFilmyDVD

W ofercie Galapagos Films dostępne są także inne produkcje z udziałem Martiny Stoessel:

  • DVD „Violetta”, Sezon 2, części 1-8
  • Pakiet DVD „Violetta”, Kompletny Sezon 2
  • DVD „Violetta Koncert”
  • DVD „Violetta Journey: Podróż”

FENOMEN SERIALU VIOLETTA

Violetta to argentyński serial telewizyjny wyprodukowany przez oddziały Disney Channel na Amerykę Łacińską oraz Europę, Bliski Wschód i Afrykę we współpracy z lokalną wytwórnią Pol-ka Producciones. Projekt był reakcją Disneya na pozytywne przyjęcie z jakim spotkały się retransmisje oryginalnych argentyńskich telenowel dla nastolatek takich jak np. Floricienta na kanałach Disney Channel.

Obsadę wyłoniono spośród aktorów z Ameryki Łacińskiej, Hiszpanii i Włoch. W rolach głównych występują: Martina Stoessel, Pablo Espinosa, Jorge Blanco, Diego Dominguez, Lodovica Comello, Mercedes Lambre, Candelaria Molfese, Facundo Gambandé. Za scenariusz odpowiadają Solange Keoleyan i Sebastián Parotta, a reżyserią zajęli się Jorge Nisco i Martín Saban. Premiera pierwszego sezonu Violetty odbyła się 14 maja 2012 roku. W Polsce program zaczął być emitowany na kanale Disney Channel 18 lutego 2013 roku. Serial obejmuje trzy sezony, łącznie 240 odcinków.

Od momentu premiery 14 maja 2012 roku, Violetta przebojem wdarła się na listę ulubionych seriali dla młodych dziewcząt na całym świecie. Nie inaczej stało się w Polsce, gdzie pierwszy sezon – emitowany od 18 lutego 2013 roku na kanale Disney Channel –  przyciągnął przed telewizory 5 mln widzów, w tym prawie połowę polskich nastolatek. Violetta to postać, z którą łatwo się utożsamiać. Jest skromna, szczera, sympatyczna, pragnie przyjaźni i prawdziwej miłości, a głowę ma pełną marzeń. Jednocześnie ciężko pracuje, żeby odnieść sukces, a swoją postawą inspiruje do działania.

Fanki na wiele sposobów wyrażają swoje uwielbienie dla Violetty. W sieci powstają kolejne blogi i strony na temat serialu, a dyskusje na forach internetowych dotyczące bohaterów i fabuły bywają naprawdę zażarte. Dziewczęta lubią się otaczać wszelkiego rodzaju gadżetami związanymi z ukochaną postacią, a jest w czym wybierać: od czasopism, notesów, pamiętników, kalendarzy i książek, przez albumy z naklejkami, puzzle i karty do gry, po przybory szkolne, piórniki, kubki, pieczątki do ozdabiania i… zmywalne tatuaże. Fanki mają do dyspozycji nawet linię kosmetyków inspirowanych serialem, stworzoną przez polską markę La Rive. W sklepach Google Play oraz w iTunes dostępna jest aplikacja „Violetta. Muzyczna Przygoda”, wciągająca gra, dzięki której można przeżywać ekscytujące przygody wraz z ulubionymi bohaterami. Jednak szczytem marzeń wszystkich V-lovers jest bilet na jeden z koncertów, podczas których dwanaścioro aktorów z Martiną Stoessel i Jorge Blanco na czele wykonuje najpopularniejsze piosenki z serialu…

Argentyńska produkcja pod szyldem Disney Channel bije rekordy popularności i przyprawia nastolatki na całym świecie o latynoski zawrót głowy!