Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

TIDAL rozdaje bilety na koncerty Rogera Watersa w Polsce

Już w przyszłym roku, współzałożyciel legendarnego zespołu Pink FloydRoger Waters – przyjedzie do Polski na dwa solowe koncerty. Serwis TIDAL zorganizował specjalny konkurs, w którym do wygrania jest 5 dwuosobowych zaproszeń na występy artysty w Krakowie i Gdańsku. Poznajcie szczegóły.

Konkurs pt. Roger Waters – wygraj bilety na koncerty w Gdańsku lub Krakowie jest organizowany przez serwis muzyczny Tidal we współpracy z siecią komórkową Play. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik musi spełnić następujące warunki:

  • Uczestnik musi być klientem Play oraz korzystać z promocji „Nielimitowanej muzyki za darmo”;
  • Uczestnik musi odsłuchać w czasie rzeczywistym (streaming) playlisty „Legenda: Roger Waters” w TIDAL;
  • Uczestnik musi udzielić odpowiedzi na pytanie: „Który utwór z albumu US + THEM jest Twoim ulubionym i dlaczego właśnie ten?” na dedykowanej stronie Promocji pod adresem http://tidal.com/lp/rogerwaters/ (prowadzoną przez TIDAL), podając adres email, imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Nagrodą w konkursie jest 5 dwuosobowych zaproszeń na każdy z koncertów Rogera Watersa w Polsce. Artysta wystąpi 3 sierpnia 2018 r. w Gdańsku i 5 sierpnia 2018 r. w Krakowie. Pozostałe szczegóły akcji dostępne są w regulaminie. Konkurs trwa do 19 listopada 2017 r.

George Roger Waters zyskał sławę jako członek Pink Floyd. Wraz z zespołem odnosił ogromne sukcesy, a następnie rozwinął działalność solową. W ostatnich latach osiągnął komercyjny szczyt swojej koncertowej kariery, jeżdżąc ze spektakularną produkcją „The Wall”, która została nazwana „jednym z najbardziej ambitnych i złożonych rockowych show w historii”. Już w 2018 roku artysta ponownie przyjedzie do Polski – w trakcie trasy „Us + Them” odwiedzi Kraków i Gdańsk (3 i 5 sierpnia). Na koncertach będzie można usłyszeć klasyki Pink Floyd, nowe piosenki Watersa z albumu „Is This the Life We Really Want?” i solową twórczość.

Tags
Show More


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *