All About MusicUtwór Tygodnia

W 25. tygodniu Imagine Dragons wygrywają po raz piąty! „Thunder” Utworem Tygodnia i Złotym Utworem All About Music!

Imagine Dragons idą w ślady Harrego Stylesa. Utwór Thunder wygrywa po raz piąty, a jest to również 25. tydzień na liście tego kawałka. To nowy Złoty Utwór All About Music, a także tegotygodniowe numer jeden.

Imagine Dragons wygrywają po raz piąty awansując z miejsca szóstego na szczyt. To również 25. tydzień na liście, a to – podobnie jak pięciokrotne zwycięstwo – daje Złoty Utwór All About Music.

Thunder to drugi singiel z albumu Evolve, pierwszy – Believer – również uzyskał u nas miano Złotego Utworu All About Music. To 44. Złoty Utwór, drugi dla Imagine Dragons.

Aktualnie najbliżsi Złotego Utworu są Calvin Harris (18 tygodni), Dua Lipa i Lorde (17 tygodni). Dua Lipa również jest bliska Złota z racji zwycięstw na liście – wygrała już cztery razy.

Tym samym mamy już 43. Złoty Utwór All About Music.

Tegotygodniowe zestawienie

Tak jak wcześniej wspomniałem, Imagine Dragons awansowało z miejsca szóstego na pierwsze. Natalia Nykiel i Ed Sheeran utrzymują miejsca drugie i trzecie. Kelly Clarkson awansuje z miejsca dziesiątego na czwarte, a Dua Lipa z czwartego spada na piąte.

Ubiegłotygodniowy numer jeden, Portugal the Man spadają z pierwszego na szóste. Sam Smith i Hurts notują potężne awanse (odpowiednio z 15. na 7. i z 18. na 8.).

Calvin Harris spada z miejsca piątego na 15., a Halsey z 8. na 18.

W zestawieniu dwie nowości, ale radzą sobie bardzo słabo – James Hype na miejscu 16., a Selena Gomez na 19.

Nikt nie awansuje z poczekalni.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *