Grupa Three Days Grace właśnie rozpoczęła promocję nowej płyty. W sieci ukazał się, wraz z teledyskiem, premierowy utwór formacji.

Nowy singiel: Three Days Grace - The Mountain

The Mountain jest pierwszym, od 2015 roku, nowym utworem od kanadyjskiej grupy Three Days Grace. Utwór zwiastuje nadchodzący, piąty album rockowej formacji – Outsider.

Równocześnie z singlem został opublikowany nakręcony przez Seana Cartwrighta teledysk. Akcja klipu rozgrywa się na ringu walk UFC, a w wideo gościnnie pojawił się Misha Cirkunov – zawodnik mieszanych sztuk walki.

Premiera albumu Outsider zaplanowana jest na 9 marca. Za jego dystrybucję odpowiadać będzie wytwórnia RCA Records, z którą Three Days Grace są związani od 2012 roku.

To me, Outsider represents the journey to find your place. The world feels crazy at times. We try to get away from that every once in a while. We do our own thing, and we’re comfortable doing it. We have always looked forward — and not backwards. That’s an ongoing theme. – tak o nadchodzącej płycie wypowiada się basista Three Days Grace, Brad Walst