Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: Thirty Seconds to Mars – Rescue Me (link needed)Na tydzień przed premierą swojego piątego longplaya, amerykańska grupa Thirty Seconds to Mars ujawniła nową piosenkę – Resue Me. Teraz powstał do niej klip.

6 kwietnia na rynku pojawił się długo wyczekiwany następca krążka Love, Lust, Faith and Dreams (wydany w 2013 roku). Jest to piąty album studyjny w karierze amerykańskiego zespołu rockowego Thirty Seconds to Mars. Jego tytuł brzmi America.

Promocja wydawnictwa zaczęła się w ubiegłym roku, kiedy premierę miał singiel Walk on Water. Był to pierwszy przedsmak tego, co nas czeka. W tym roku formacja zaprezentowała dwie kolejne piosenki – Dangerous Night oraz One Track Mind (feat. A$AP Rocky).

Na tym jednak nie koniec. Żeby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę wokół Americii, zespół zdecydował się na tydzień przed premierą ujawnić jeszcze jedno nagranie. W serwisach cyfrowych pojawiła się wówczas piosenka Resue Me.

12 czerwca premierę miał teledysk zrealizowany do piosenki.

(Klip)

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.