Dział News Albumy The Weeknd nagrał płytę, ale nigdy jej nie wyda

The Weeknd nagrał płytę, ale nigdy jej nie wyda

Znalezione obrazy dla zapytania The Weeknd timeThe Weeknd ujawnił, że przed My Dear Melancholy nagrał płytę w zupełnie innym klimacie. Projekt nie ujrzał światła dziennego przez sprawy sercowe Kanadyjczyka.

Kanadyjski wokalista Abel Makkonen Tesfaye, znany jako The Weeknd, znalazł się na najnowszej okładce Time. Muzyk udzielił również wywiadu magazynowi, w którym zdradził, że przed nagraniem EP-ki My Dear Melancholy, miał przygotowaną płytę w zupełnie innym stylu, bardziej radosnym i optymistycznym.

Wokalista nie ukrywa, że w jego życiu prywatnym zaszły zmiany, które nie pozwoliłyby mu na wykonywanie muzyki stworzonej w tamtym czasie. Zapytany o to, czy niewydany materiał trafi kiedyś w ręce fanów, odpowiedział, że „nigdy”.

Media plotkarskie łączą wyznanie muzyka z jego relacją z Seleną Gomez. To właśnie rozstanie z piosenkarką, miałoby być powodem, dla którego The Weeknd nie zdecydował się wydać powstałego materiału i w zamian za to nagrał melancholijną EP-kę My Dear Melancholy.

Minialbum My Dear Melancholy miał premierę 30 marca 2018.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.