Dział News Albumy The Weeknd powraca. Posłuchaj Lost in the Fire z Gesaffelsteinem

The Weeknd powraca. Posłuchaj Lost in the Fire z Gesaffelsteinem

Francuski producent Gesaffelstein przedstawił singiel z udziałem The Weeknd. Nowy utwór nosi tytuł Lost in the Fire.

W ubiegłym roku, Gesaffelstein współpracował z The Weeknd przy dwóch utworach, które znalazły się minialbumie Kanadyjczyka – My Dear Melancholy. Mowa tu o kompozycjach: I Was Never There oraz Hurt You.

Jakiś czas temu muzycy ponownie spotkali się w studiu, aby nagrać kawałek Lost in Fire. Jego premiera odbyła się 11 stycznia .

Gesaffelstein niedawno podpisał kontrakt z wytwórnią Columbia Records. Pod jej szyldem ma zostać wydany kolejny krążek Francuza – Hyperion. Producent swój debiutancki album studyjny pt. Aleph wydał w październiku 2013 roku. Artysta ma również na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak m.in. A$AP Rocky, Lana Del Rey, Phoenix czy Kanye West.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Popularne