Dział NewsProgramy muzyczne w TVThe Voice

The Voice of Poland powróci jesienią do TVP2

Telewizja Polska zrealizuje dziewiątą edycję The Voice od Poland. Show będzie emitowane na antenie TVP2 jesienią tego roku, a już teraz ruszyły poszukiwania jego uczestników.

The Voice of Poland to adaptacja międzynarodowego The Voice, którego celem jest znalezienie najlepiej śpiewającego wokalisty. Polska wersja muzycznego widowiska odbyła się w 2011 roku na antenie TVP2, gdzie do dziś emitowane są kolejne edycje.

Portal Wirtualnemedia.pl nieoficjalnie dowiedział się, że Telewizja Polska podjęła decyzję o realizacji dziewiątej edycji muzycznego widowiska, które na antenie TVP2 będzie emitowane jesienią tego roku. Z informacji wynika, że kolejna odsłona The Voice of Poland będzie pokazywana w dotychczasowym paśmie, czyli w soboty po godz. 20.00.

Pierwszy casting do dziewiątej edycji The Voice of Poland ma odbyć się 18 maja w Warszawie (siedziba TVP przy ul. Woronicza).

Tags
Show More


Patrycja Mucha

Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.