Dział NewsProgramy muzyczne w TVThe Voice

The Voice of Poland. Znamy nowe jury programuZapowiedziana na jesień tego roku nowa edycja programu The Voice of Poland przynieść ma wiele zmian. 

Z programem żegna się Andrzej Piasek Piaseczny. Znany wokalista potwierdził te informacje w wywiadzie dla magazynu Prestiż. Magazyn Szczeciński. O swojej rezygnacji powiedział:

W tym programie już także nie wystąpię, zrezygnowałem. Nie mówię jednak, że na zawsze. Kto wie – być może zabraknie widzom na jurorskim fotelu mnie i mojego specyficznego poczucia humoru. Wtedy zobaczymy co przyniesie życie.

W nowej edycji powitalny dwójkę nowych jurorów : Grzegorza Hyżego i Piotra Cugowskiego. Powraca również Patrycja Markowska a w roli jurora pozostaje Michał Szpak.

Tags
Show More


Łukasz Jaćkiewicz

Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.