Dział NewsProgramy muzyczne w TVThe Voice

„The Voice Kids” wkrótce w TVP2Telewizja Polska wykupiła licencję na realizację pierwszej polskiej edycji muzycznego talent show dla dzieci – The Voice Kids. Program już wkrótce zadebiutuje na antenie telewizyjnej Dwójki.

Program The Voice Kids jest dziecięcym odpowiednikiem popularnego w wielu krajach muzycznego talent show The Voice. Uczestnikami formatu są dzieci w wieku 6-14 lat, które przechodzą taką samą drogę jak uczestnicy normalnego The Voice – biorą udział w castingach, wybierają swojego trenera, a następnie rywalizują o miejsce w kolejnych etapach programu i wielkim finale. Nagrodą dla zwycięzcy jest stypendium naukowe lub kontrakt płytowy. O rodzaju przyznanej nagrody decydują rodzice dziecka.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, Telewizja Polska zamówiła realizację pierwszej edycji The Voice Kids. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie program wejdzie do ramówki TVP2.

Polska edycja programu liczy już siedem sezonów, a kolejny trafi na małe ekrany jesienią tego roku. Siódmą edycję The Voice of Poland wygrał Mateusz Grędziński z drużyny Andrzeja Piasecznego.

null

Tags
Show More


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.