AlbumyDział NewsInformacje ogólne

The Veronicas przekładają premierę nowego albumu

Australijski duet jeszcze w tym roku miał wydać nową płytę. Jednak z powodów osobistych wydawnictwo zostanie opublikowane w 2018 roku.

The Veronicas

Pod koniec tego roku zespół The Veronicas miał wydać swoją czwartą płytę. Promowały ją takie utwory jak In My Blood, On Your Side oraz The Only High. Jednak z powodu prywatnych, niesprzyjających okoliczności data premiery krążka została przesunięta na przyszły rok – taki komunikat pojawił się na instagramowym profilu grupy.

The Veronicas to pochodzący z Australii duet, który tworzą siostry bliźniaczki – Lisa i Jessica Origliasso. Zadebiutowały w 2005 roku, dwa lata później ukazał się album Hook Me Up, z którego pochodzi m.in.: Untouched, który stał się międzynarodowym hitem. Ostatni, sygnowany nazwą grupy albumu, wydany został w 2014 roku.

Tags
Show More


Arkadiusz Zroślak

Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Related Articles

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *