AlbumyCałe albumyDział News

The Neighbourhood z nową EP-kąAmerykański zespół The Neighbourhood zaprezentował swoim fanom nowy materiał. Właśnie miał premierę ich nowy minialbum.

Po wydanej we wrześniu EP-ce Hard, grupa The Neighbourhood przygotowała dla swoich wielbicieli kolejną. Do sprzedaży trafił właśnie minialbum To Imagine, na którym znalazło się pięć nowych utworów.

Zespół rockowy The Neighbourhood został założony w 2011 roku. Na rynku fonograficznym zadebiutowali dwa lata później longplayem I Love You. To właśnie z tej płyty pochodzi ich najbardziej znany singiel Sweater Weather, który w Stanach Zjednoczonych pokrył się podwójną platyną, a w Wielkiej Brytanii srebrem. W 2015 roku formacja wydała drugi album studyjny – Wiped Out!. Nie przyniósł on jednak grupie nowych hitów.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.