Dział News Albumy Posłuchaj w całości: The Dumplings - Sea You Later (ODSŁUCH)

Posłuchaj w całości: The Dumplings – Sea You Later (ODSŁUCH)

Duet The Dumplings okrzyknięty został jednym z najlepszych debiutów ostatnich lat. Dziś powracają z nową płytą, którą możecie posłuchać u nas.

Drugi studyjny album zespołu został zatytułowany Sea You Later i trafił do słuchaczy już 13 listopada. Krążek został ponownie wydany przez Warner Music Poland i jest następcą płyty No Bad Days, która ukazała się blisko dwa lata temu. Został on w całości skomponowany, napisany i wyprodukowany przez Justynę Święs i Kubę Karasia. Za miksy odpowiada Piotr Emade Waglewski, zaś za mastering Jacek Gawłowski. Płytę promuje kompozycja Nie gotujemy, która miała swoją premierę 21 października w radiowej Trójce.

Premierze płyty towarzyszy trasa koncertowa, która rozpoczęła się 6 listopada w Opolu a zakończy 6 grudnia w Londynie.

Łukasz Jaćkiewicz
Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Najnowsze wpisy

Popularne

2 KOMENTARZE

  1. AAA czekałem! Jeszcze mi się nie wkręciło, ale nie zawiodłem się, nadal czuć się ten pierożkowy klimat :D Jestem mega ciekawy SYL, bo No Bad Days już tak wymęczyłem, że chciałbym coś nowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.