Dział News Albumy The Chainsmokers prezentują nowy utwór

The Chainsmokers prezentują nowy utwór

Amerykański duet producentów The Chainsmokers wkracza z nowym singlem. W piosence gościnnie możemy usłyszeń Kelsea’ę Ballerini, wokalistkę country.

Alex Pall i Andrew Taggart, występujący jako duet The Chainsmokers, zawładnęli międzynarodowym rynkiem muzycznym za pomocą takich hitów jak m.in. #Selfie, Roses, Don’t Let Me Down czy Closer. Muzycy nie osiadają jednak na laurach i produkują coraz to nowe kawałki.

Do sprzedaży trafił właśnie ich najnowszy singiel, zatytułowany This Feeling. Do współpracy The Chainsmokers tym razem zaprosili amerykańską wokalistkę, którą okazała się Kelsea Ballerini – śpiewająca country pop.


The Chainsmokers jak na razie w swojej dyskografii posiadają jeden album studyjny pt. Memories…Do Not Open. Krążek ukazał się w 2017 roku i został dobrze przyjęty na arenie międzynarodowej. W USA pokrył się platyną, a także był notowany na szczycie zestawiania Billboard 200.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.