Dział Publicystyka Tego słuchają #28: Tulia

Tego słuchają #28: Tulia

Dziewczyny z zespołu Tulia wydały niedawno wersję specjalną swojego debiutanckiego albumu. Z tej okazji przygotowały dla Was pięć utworów, które ostatnio skradły ich serca.

Mela Koteluk- Ja, fala

Poplątane, falujące melodie, delikatne orientalne i retro inspiracje, głębokie struny. Czekałyśmy na nową Melę i doczekałyśmy się wspaniałego deseru…

Barbara Wrońska- Nieustraszeni

Nieustraszona Basia skradła nasze uszy (serca!). Lubimy odważne dziewczyny!

Daria Zawialow- Nie dobiję się do Ciebie

Daria tym numerem dobijała się i dobijała do naszych podświadomości, aż w końcu się dobiła, a my nie możemy wyjść z uzależnienia

Arek Kłusowski- Po tamtej stronie

Tekst nas wzrusza, a warstwa muzyczna zmusza do tańca! Czuć tu letni romans, słychać piękne myśli, a słyszymy Arka po raz pierwszy! Bardzo lekko i indie. Czekamy na więcej!

Męskie Granie Orkiestra 2018- Wyspa, drzewo, zamek

Stawkę zamykają nasi ulubieni muzyczni gentlemani. W dodatku z ukłonem w stronę prawdziwie klasycznej, ulubionej przez nas piosenki z repertuaru perfect… odświeżone, dreamowe brzmienie gitar bardzo nas odpręża! I ten głos – cudo!

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Najpopularniejsze (48h)