Tego słuchają #21: Agnieszka Adamczewska

Kolejna środa przed nami, a dziś swoją piątkę ulubionych utworów ostatni dni prezentuje nam młoda wokalistka Agnieszka Adamczewska. Sprawdźcie jej propozycje!

Nelly Furtado – I’m Like a Bird

Jako pierwszą moją muzyczną idolkę mogę wymienić Nelly Furtado, która dla mnie i z pewnością dla wielu jest legendą muzyki pop. Jej piosenki w szczególności I’m Like a Bird wprowadzają mnie w sentymentalny nastrój. Przypominają mi one czasy z dzieciństwa, gdzie w swoim domu marzyłam o tym, by zostać piosenkarką.

Paramore – Last Hope

Druga piosenka to Last Hope zespołu Paramore. Bardzo trudno było mi
wybrać jeden ich numer, który lubię najbardziej jednak myślę, że koncertowa wersja tej piosenki jest zdecydowanie na prowadzeniu. Hipnotyzująca zarówno w obrazku jak i w warstwie muzycznej. Osobowość wokalistki Hayley jest wspaniała, zaraża ona swoją naturalnością a także wspaniałym głosem.

Varius Manx – Ruchome piaski

Na mojej muzycznej liście nie zabraknie także polskiej artystki, a jest nią Kasia Stankiewicz i jej Ruchome piaski. Ta piękna piosenka podbija moje serce od kilku lat za każdym razem kiedy ją słyszę.

Beyonce – Halo

Beyonce i jej piosenka Halo jest niezwykle subtelna i idealna dla ludzi którzy kochają marzyć o prawdziwej miłości. Z uwagi, że jestem niepoprawną marzycielka przy tej własnie piosence po prostu się rozpływam… Beyonce od najmłodszych lat kradnie moje serce za swój niezwykły temperament sceniczny a także profesjonalizm.

Dawid Podsiadło – Małomiasteczkowy

Jako ostatnia z najczęściej odsłuchiwanych piosenek na mojej liście znajduje się niezmiennie Małomiasteczkowy Dawida Podsiadło, który swoim dystansem i poczuciem humoru porywa niejednego.