Taylor Swift niedawno została uznana jedną z najbardziej wpływowych artystów w świecie muzyki. To ona sprawiła, że niektórzy koledzy po fachu zaczęli niechętnie patrzeć na serwisy streamingowe i to ona przed Adele cieszyła się z tytułu najszybciej sprzedającego się albumu. Wczoraj obchodziła swoje urodziny, więc celebrując je zapowiedziała dokument z jej ostatniej trasy koncertowej.

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Taylor Swift z wydaną w zeszłym roku płytą 1989 odniosła niebywały sukces. Można śmiało powiedzieć, że pierwsza połowa roku 2015 roku należała do niej. Wszak to właśnie wtedy rozpoczęła swoją trasę koncertową, a każdy występ to był niewątpliwie spektakl z udziałem gości specjalnych. Dobór artystów towarzyszących podczas wieczornych show był imponujący – to m.in. Jason Derulo, Little Mix, Fetty Wap, Alanis Morrisette, Beck czy St. Vincent.

Nic dziwnego, że wypadałoby zebrać to wszystko w jeden film dokumentalny. Wokalistka wczoraj świętowała swoje urodziny, więc postanowiła podzielić się zwiastunem tej produkcji.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że The 1989 World Tour LIVE będziemy mogli obejrzeć od 20 grudnia za pomocą platformy Apple Music. Przypomnijmy, że tylko właśnie tam dostępny jest do odsłuchu wydany w zeszłym roku album 1989.