Już za trzy tygodnie na półki sklepowe trafi najnowsza płyta Tatiany Okupnik. Bo opublikowaniu okładki, czas przyszedł na oficjalną tracklistę.

Trzeci solowy krążek wokalistki nazywać się będzie Blizna. Okupnik pracowała nad nim z Michałem Przytułą, który wcześniej współpracował z Kayah, Arturem Gadowskim, Natalią Kukulską czy Reni Jusis.  Na albumie znajdzie się łącznie szesnaście kompozycji, w tym pierwszy singiel promujący czyli Blizna.  Tym razem wszystkie piosenki zostaną zaśpiewane po polsku. Jurorka X Factora jest autorką lub współautorką (z Januszem Onufrowiczem) wszystkich tekstów na płycie. Wedle zapewnień są bardzo szczere. Opowiadają o niej samej, o prawdziwej kobiecie, która nikogo nie udaje. Zmiany te spowodowane są, jak sama opowiada, miłością. Poczuła się dzięki temu bezpieczna i gotowa na nowe wyzwania. Sporą inspiracją były dla niej inne śpiewające panie: Róisín Murphy, Beth Ditto z zespołu Gossip czy Sia.

 1. Pownut
 2. Co było
 3. Dał mi słomkę
 4. Kosmos
 5. Blizna
 6. Rejs
 7. Zachłannie
 8. Plac zawał
 9. Trupy
 10. Korpokroki
 11. Konie mechaniczne
 12. Szoł-kibel
 13. Ratuje mnie
 14. To jest to!
 15. Oczy na zapałki
 16. Matematyka serc

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.
Poprzedni artykułFreeFormFestival znów ogłasza
Następny artykułKid Cudi wydał album bez zapowiedzi