Już za trzy tygodnie na półki sklepowe trafi najnowsza płyta Tatiany Okupnik. Bo opublikowaniu okładki, czas przyszedł na oficjalną tracklistę.

Trzeci solowy krążek wokalistki nazywać się będzie Blizna. Okupnik pracowała nad nim z Michałem Przytułą, który wcześniej współpracował z Kayah, Arturem Gadowskim, Natalią Kukulską czy Reni Jusis.  Na albumie znajdzie się łącznie szesnaście kompozycji, w tym pierwszy singiel promujący czyli Blizna.  Tym razem wszystkie piosenki zostaną zaśpiewane po polsku. Jurorka X Factora jest autorką lub współautorką (z Januszem Onufrowiczem) wszystkich tekstów na płycie. Wedle zapewnień są bardzo szczere. Opowiadają o niej samej, o prawdziwej kobiecie, która nikogo nie udaje. Zmiany te spowodowane są, jak sama opowiada, miłością. Poczuła się dzięki temu bezpieczna i gotowa na nowe wyzwania. Sporą inspiracją były dla niej inne śpiewające panie: Róisín Murphy, Beth Ditto z zespołu Gossip czy Sia.

 1. Pownut
 2. Co było
 3. Dał mi słomkę
 4. Kosmos
 5. Blizna
 6. Rejs
 7. Zachłannie
 8. Plac zawał
 9. Trupy
 10. Korpokroki
 11. Konie mechaniczne
 12. Szoł-kibel
 13. Ratuje mnie
 14. To jest to!
 15. Oczy na zapałki
 16. Matematyka serc

3 KOMENTARZE

 1. Czyżby tracklista wymyślona? Bo z tego co wiadomo to na albumie znajdzie się 10 piosenek, a o żadnych bonusach mowy nie było.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.