All About MusicUtwór Tygodnia

Taconafide powracają na szczyt. „Tamagotchi” Utworem Tygodnia po raz drugi!Po tym, jak w ubiegłym tygodniu przegrali z utworem Dym BARANOVSKIego, najnowsze notowanie ponownie otwiera singiel promujący krążek Taco Hemingwaya i Quebonafide. Na podium debiutuje również polska artystka.

Tamagotchi już po raz drugi zyskuje miano Utworu Tygodnia na naszej liście. O trzy głosy mniej zebrały debiutujące w najlepszej dwudziestce Kokosanki autorstwa Natalii Nykiel, co dało jej drugą lokatę. Na podium powraca również IDGAF Dua Lipy. Brytyjska wokalistka spędza już 12. tydzień w zestawieniu, a dzięki Waszym głosom cały czas znajduje się w pierwszej dziesiątce.

Tuż za podium artysta, który już za kilka miesięcy pojawi się z koncertem w Polsce, by promować jego najnowszą płytę. George Ezra i jego Paradise odnotowują awans aż o 10 oczek. Najlepszą piątkę domyka utwór Tak mi się nie chce nagrany przez polski zespół Mikromusic. Następnie na miejscu szóstym plasuje się lider 231. notowania, BARANOVSKI. Z podium wypadł jeszcze jeden utwór. Say Something autorstwa Justina Timberlake’a i Chrisa Stapletona odnotowuje spadek z 3. na 7. pozycję.

Najlepszą dziesiątkę listy domykają utwory La Louze od zespołu Shanguy, Whatever It Takes autorstwa Imagine Dragons oraz Motyle i ćmy Sarsy.

W dalszej części notowania sami spadkowicze z wyjątkiem grupy Years & Years, ponieważ ich Sanctify wspięło się o dwa oczka do góry oraz Justina Timberlake’a. Filthy, czyli jego drugi utwór, który znajduje się w zestawieniu, zalicza awans o trzy pozycje.

Na głosy czytelników All About Music z pewnością czekają Krzysztof Zalewski i Barbara Wrońska. Jeśli ich utwory w następnym zestawieniu ponownie znajdą się na miejscach od 16. do 20., będzie to równoznaczne z opuszczeniem najlepszej dwudziestki.

W tym tygodniu żaden utwór nie awansuje z poczekalni. Z listy odpada za to Finesse (Remix) autorstwa Bruno Marsa i Cardi B, ponieważ duet spędził ostatnie trzy notowania na miejscach 16-20.

 

Tags
Show More


Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.