Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzeniaThe VoiceX Factor USA

Talent Shows Check #1: Mam Talent! Polska 6, X Factor USA 3, The Voice USA 5Poznaliśmy pierwszych finalistów szóstej edycji programu Mam Talent! w Polsce. Dodatkowo, jurorzy z X Factora amerykańskiego wybrali finałową dwunastkę, a w amerykański The Voice nadchodzą odcinki na żywo. Poznaliśmy TOP 20. Dodatkowo mam wyniki oglądalności poszczególnych programów

Mam Talent! Polska, edycja 6

W sobotę odbył się pierwszy odcinek na żywo szóstej edycji programu Mam Talent! w Polsce. Zaprezentowała się ósemka wykonawców, dwoje awansowało do finału. Jest to fenomenalny teatr cieni Fireflies oraz magik Tomasz Kabis.

X Factor USA, edycja 3

Pierwszy odcinek na żywo został nadany również w trzeciej edycji programu X Factor. Zaprezentowało się szesnaścioro uczestników – po 4 z każdej grupy, od każdego jurora. Ci natomiast musieli wywalić jednego uczestnika w tym odcinku. Tym samym zostało ich dwanaścioro i teraz zmierzą się z głosami widzów. Dodatkowo ogłoszono już wyniki oglądalności tego odcinka – miał on najniższą oglądalność spośród wszystkich epizodów programu od pierwszej do trzeciej edycji.

W programie zostało 12 uczestników. Oto oni.

     – Wyeliminowany
Kategoria (mentor) Uczestnik
Chłopaki (Paulina Rubio) Carlos Guevara Josh Levi Carlito Olivero Tim Olstad
Dziewczyny (Demi Lovato) Khaya Cohen Danie Geimer Rion Paige Ellona Santiago
Over 25s (Kelly Rowland) Jeff Gutt James Kenney Lillie McCloud Rachel Potter
Grupy (Simon Cowell) Alex & Sierra Restless Road RoXxy Montana Sweet Suspense

The Voice USA, edycja piąta

Finalistów do odcinków live wybrali już również jurorzy/trenerzy w piątej edycji programu The Voice w USA. Jurorzy mają teraz po pięcioro podopiecznych. W pierwszym odcinku na żywo będą wspólnie z publicznością musieli wyrzucić po jednej osobie. Potem już w kolejnych odcinkach odpadać będzie dwójka uczestników z najmniejszą ilością głosów publiczności – niezależnie od drużyny.

       

TEAM CEELO

TEAM XTINA

TEAM BLAKE

TEAM ADAM

Amber Nicole

Tamara Chauniece

Kat Robichaud

Caroline Pennell

Jonny Gray

Stephanie Anne Johnson

Josh Logan

Matthew Schuler

Jacquie Lee

Olivia Henken

Cole Vosbury

Nic Hawk

Shelbie Z

Austin Jenckez

Ray Boudreaux

Will Champlin

James Wolpert

Tessanne Chin

Preston Pohl

Grey

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.