T.Love zagoszczą na deskach klubu Stodoła 26 listopada. Muniek z ekipą oprócz swoich największych hitów zaprezentuje premierowy materiał z nadchodzącej płyty.

Dokładnie 4 listopada będzie miała miejsce premiera jedenastego albumu T.Love, zatytułowanego po prostu T.Love. Jest to następca pokrytej złotem płyty Old Is Gold. Do premierowych kompozycji będziemy mogli poskakać 26 listopada w warszawskiej Stodole. Singlem do nowego wydawnictwa jest utwór Pielgrzym, zobrazowany teledyskiem, za który odpowiedzialna jest ekipa H D S C V M. Producentem albumu jest Maciej Majcher Majchrzak.

T.Love zespół założony w 1982 w Częstochowie. Na swoim koncie mają 10 studyjnych krążków, setki zagranych koncertów i tysiące fanów w całym kraju. Dziś są legendą polskiego rock & rolla i jedną z najbardziej rozpoznawalnych kapel. Frontmanem i założycielem zespołu jest Zygmunt „Muniek” Staszczyk, charyzmatyczny wokalista, który na koncertach porywa tłumy swoją pozytywną energią.

Warszawa ul. Batorego 10
18.00 – otwarcie klubu
19.00 – rozpoczęcie koncertu
Support – TEKNO, Babylon Raus
Goście – Natalia Przybysz, Marek Dyjak

Link Do wydarzenia na FB: T.Love

Bilety:
Przedsprzedaż: 55 pln (miejsca stojące), 100 pln (balkon)
Od 05.11.2016: 65 pln (miejsca stojące), 110 pln (balkon)
Do kupienia w kasie Klubu Stodoła.
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.biletomat.pl

Poprzedni artykułHey wystąpi w warszawskiej Stodole
Następny artykułThe Dumplings wystąpią w warszawskiej Stodole