Dział News Albumy Szykują się dobre lata dla Zayna

Szykują się dobre lata dla Zayna

Kolejny tydzień, kolejna nowość od Zayna. Wokalista zrobił fanom mikołajkowy prezent i zaprezentował kolejny utwór z płyty Icarus Falls, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Już tylko tydzień dzieli nas od premiery nowej płyty Zayna – krążek Icarus Fall ukaże się 14 grudnia nakładem wytwórni RCA. Wokalista podgrzewa atmosferę przed wydaniem albumu i prezentuje kolejną jego zapowiedź. Został nim utwór Good Years, który ukazał się w serwisach steamingowych 6 grudnia.

Good Years jest już szóstą kompozycją, która została wydana przed premierą płyty Icarus Falls. Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy poznaliby brzmienie utworów takich jak Let Me, Entertainer, Sour Diesel, Too Much, Fingers oraz duet z Nicki Minaj, czyli No Candle No Light. Podstawowa wersja wersja drugiego solowego albumu Zayna będzie składać się z 27 utworów. Natomiast na japoński rynek trafi rozszerzona wydawnictwa, na której znajda się doskonale znane już kolaboracje z Sią (Dusk Till Dawn) oraz PartyNextDoor (Still Got Time).

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.