Dział NewsProgramy muzyczne w TVX Factor Polska

Szokująca decyzja w X Factorze, odpadł Kuba Jurzyk i… Daria Zawiałow!!!Drugi odcinek TVNowskiego X Factora za nami. Program po raz kolejny opuściło dwoje uczestników. Byli to Kuba Jurzyk i Daria Zawiałow. W dogrywce był jeszcze zespół Hatbreakers.

W odcinku uczestnicy śpiewali przeboje lat 80. I tak usłyszeliśmy nowe wersje utworów Abby, Foreignera, Bonnie Tyler czy Phila Collinsa.

Utwory wykonane w tym odcinku:

 • Trzynasta w samo południe Gimmie Gimmie Gimmie (A Man After Midnight) (Abba)
 • Daria ZawiałowStop! (Sam Brown)
 • Kuba JurzykAgainst All Odds (Take a Look at Me Now) (Phil Collins)
 • Anna TacikowskaSweet Dreams (Are Made of This) (Eurythmics)
 • Magdalena Bal Shoot Me All Night Long (AC/DC)
 • Hatbreakers – Let’s Dance (David Bowie)
 • Artem FurmanWind of Change (Scorpions)
 • Cała Góra BarwinkówMaterial Girl (Madonna)
 • Jakub JonkiszI Wanna Know What Love Is (Foreigner)
 • Marta Bijan Total Eclipse of the Heart (Bonnie Tyler)

Po występach miejsce miała kolejna reklama, a potem występ Ewy Farnej. Artystka mimo chorego gardła dała występ i wykonała medley utworów Ulubiona rzecz i Znak.

W występie Farnej na scenie pojawili się wszyscy uczestnicy i jurorzy. Patricia Kazadi rozpoczęła wyczytywanie uczestników, którzy przechodzą dalej. Była to losowa kolejność. Przeszli: Artem Furman, Anna Tacikowska, Marta Bijan, Jakub Jonkisz, Cała Góra Barwinków, Magdalena Bal, Trzynasta w samo południe.

Najmniej głosów otrzymał Kuba Jurzyk i jako pierwszy pożegnał się z programem. W dogrywce znaleźli się Daria Zawiałow i Hatbreakers. Daria wykonała Sex on Fire Kings of Leon, a Hatbreakers postawili na Brown Sugar The Rolling Stones.

Kuba oczywiście był za Hatbreakers, Ewa Farna za Darią, decyzja należała do Tatiany i Czesława. Tatiana zdecydowała się postawić na Hatbreakers, a Czesław… również!!! Z programu odpadła Daria Zawiałow!

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

2 Comments

 1. No to jest po prostu niedowierzanie i jedno wielkie nie porozumienie. Jak w dogrywce mogły się znaleźć dwie perełki, które śmiało mogły być typowane jako finaliści tej edycji szczególnie Daria przecież kapitalnie zaśpiewała. Nie rozumiem odbiorców dlaczego akurat razem z Hatbreakersami musiała się znaleźć w dogrywce a już o jej odpadnięciu jeden wielki smutek! Aż strach pomyśleć kto może wygrać tą edycje skoro takie Barwinki przechodzą. Liczę na Jurzyka przypomina mi trochę Podsiadło bez zbędnej otoczki jaki to on nie jest fajny wychodzi na scene i daje z siebie 200% nawet i w czasie choroby jak i Ewa, świetne występy.

 2. Daria, nawet jeśli to było jej przeznaczeniem :p, odpadła o wiele za wcześnie, ma wielki talent i powinna była zajść dużo dużo wyżej, choć akurat wykonanie Stop nie podobało mi się. Poza nią ciekawi są jeszcze Hatbreakers.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.