Zdjęcie użytkownika Sylwia Lipka.Sylwia Lipka nie zwalnia tempa i idzie za ciosem. Po dwuletniej przerwie wokalistka powraca z nową płytą, którą odsłuchać możecie na naszej stronie. Czekaliście na powrót wokalistki?

Fala to drugi studyjny album, który zapisał się w dyskografii Sylwii Lipki. Płyta w ręce fanów trafiła w piątek, 20 października 2017 r. nakładem wytwórni My Music. Jest to wydanie dwupłytowe, nagrane w dwóch językach. Artystka napisała 10 utworów w języku polskim, które przetłumaczyła również na angielski.

Płytę dotychczas promują dwie kompozycje: Uskrzydlasz mnie i Fly To Sky. Pierwsza piosenka, w zaledwie kilka godzin od premiery, wspięła się na 4. miejsce najczęściej odtwarzanych utworów w polskim serwisie iTunes. Oba single doczekały się teledysków, które dostępne są na oficjalnym kanale YouTube wokalistki.

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.
Poprzedni artykułNowy teledysk: marshmello i Khalid – Silence
Następny artykułSam Smith z europejską trasą koncertową