Choć ciężko w to uwierzyć, w tym roku mija 10 lat od debiutu Sylwii Grzeczak. Z tej okazji, wokalistka wyruszy w jubileuszową trasę koncertową, w ramach której zawita do kilku polskich miast. Zobacz, gdzie wystąpi gwiazda.

Trasa koncertowa TEN rozpocznie się 6 października 2018 roku w Warszawie, a zakończy 25 listopada 2018 roku we Wrocławiu. Na ten moment, zaplanowanych jest łącznie 7 koncertów: po jednym w Warszawie (6 października), Katowicach (21 października), Łodzi (27 października), Krakowie (24 listopada) i we Wrocławiu (25 listopada) oraz dwa w Poznaniu (7 października). Tournee będzie podsumowaniem tego, co udało się osiągnąć Sylwii Grzeszczak w ciągu dziesięciu lat jej pracy artystycznej. Na scenie wykona swoje największe przeboje, tj. Małe Rzeczy, Tamta Dziewczyna, czy Sen o Przyszłości. Bilety można kupić, klikając tutaj.

Już 25 maja, w ramach jubileuszowego koncertu podczas Polsat SuperHit Festiwal 2018, artystka zaprezentuje przedsmak trasy.

21 listopada 2008 roku do sprzedaży trafił pierwszy album studyjny Sylwii Grzeszczak o tytule Ona i on, będący efektem współpracy z jej obecnym mężem – raperem Liberem. Od tamtej chwili, piosenkarka nagrała kilkanaście hitów, które cieszyły się ogromną popularnością w naszym kraju, a także zgromadziła wiele nagród muzycznych. Dyskografię wokalistki zamyka wydany w 2016 roku krążek Tamta Dziewczyna.