Strona główna Dział News Sylwester 2018/2019 w telewizji. Kto gdzie wystąpi?

Sylwester 2018/2019 w telewizji. Kto gdzie wystąpi?

Już jutro ostatnia noc w roku. Mamy dla Was krótką ściągawkę, która polska gwiazda, gdzie wystąpi. W telewizji pokazane zostaną trzy wielkie imprezy: TVP w Zakopanym, Polsatowska z Chorzowie i TVNowska w stolicy.

Jak co roku, i jak zawsze, lista nie jest pełna. Na pewno w imprezie Polsatu pojawi się wiele gwiazd disco polo, które nie zostały zapowiedziane. Telewizja ta bowiem ogłosiła, że ich impreza odbędzie się pod znakiem wielkie hity kontra disco polowe szlagiery. Nie wiadomo, do końca jakie konkretnie, ponieważ największe gwiazdy muzyki disco polo – Akcent, Boys czy Weekend – pojawią się w TVP.

Sławomir natomiast obskoczy dwie imprezy – Polsat wykupił mu lot helikopterem z Zakopanego.

Co roku największe divy polskiej muzyki: Maryla, Edyta i Beata z Bajmem pojawiają się na Sylwestrach. W tym roku wygrywa TVN, bo udało mu się „zgarnąć” Edytę i Beatę. Maryla wybrała Polsat (rok temu Maryla była w TVP, Beata i Edyta w TVN).

A Wy którą imprezę będziecie oglądać – jeśli w ogóle będziecie?

Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popularne