Dział NewsMam Talent!Programy muzyczne w TVThe Voice

Superstarcie, Mam Talent!, The Voice of Poland rozstrzygnięte, znamy zwycięzcówW ubiegły weekend odbyły się decydujące starcia w polskich programach talent show, które wzbudziły (a i nadal wzbudzają) wiele emocji, kontrowersji. Przypominamy zatem zwycięzców w tych bliżej związanych z muzyką. Sprawdźcie!

Superstarcie

Na pierwszy ogień Dwójka wystawiła wielki finał nowego formatu pt. ‚SuperSTARcie’. Na początku rywalizacji poznaliśmy 10 wokalistów, którzy co tydzień śpiewali utwory z niekoniecznie swoich gatunków muzycznych. Do ostatniego odcinka dotarł Rafał Brzozowski i Natasza Urbańska, która to właśnie głosami widzów otrzymała tytuł Artysty doskonałego. Finalistów SuperSTARcia oceniała Maryla Rodowicz oraz Izabella Miko. Nie mogło zabraknąć Wojciecha Manna, który towarzyszył uczestnikom podczas wszystkich odcinków.

Mam Talent!

W sobotni wieczór z kolei niezliczoną różnorodność emocji przynieśli nam uczestnicy 7 już edycji ‚Mam Talent’. Główną wygraną zgarnął wokalista, Adrian Makar. W finałowej trójce znalazł się drugi wokalista Mateusz Guzowski oraz akrobatyczka Berenikę Nienadowską.

The Voice of Poland

Prawdziwa muzyczna uczta jednak odbyła się w czasie finału The Voice of Poland, gdzie oprócz uczestników tej edycji na scenie pojawili się laureaci poprzednich odsłon programu, gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej (Margaret, Halina Mlynkova), ale również trenerka, Justyna Steczkowska, która pojawiła się wraz z tegorocznym laureatem nagrody Grammy Włodkiem Pawlikiem. Wyjątkowy duet artystów wykonał kołysankę z filmu „Rosemarry’s Baby”. Występ jednak nie przyćmił laureatki show Aleksandry Nizio, która swoją drogą należała właśnie do drużyny. Ola w ostatecznym rozrachunku pokonała podopiecznego Edyty Górniak, czyli Przemka Radziszewskiego.

Tags
Show More


Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.