Sezon koncertowy w pełni. Warszawski klub Stodoła zaprasza na koncerty polskich wykonawców, które odbędą się w drugiej połowie kwietnia. Na scenie Monika Borzym, Coma, Bednarek i Dawid Kwiatkowski.

Przedostatni tydzień kwietnia upłynie w warszawskiej Stodole pod znakiem muzycznych wrażeń serwowanych przez polskich artystów. Cykl czterech koncertów w tymże tygodniu rozpocznie występ Moniki Borzym. Artystka zaprezentuje materiał z płyty Back to the Garden, na której zawarła własne interpretacje utworów kanadyjskiej wokalistki Joni Mitchell. Koncert odbędzie się 18 kwietnia (wtorek).

Następnego dnia, 19 kwietnia (środa), na klubowej scenie zagra Coma. Zespół kontynuuje tym samym wiosenną trasę koncertową, będącą kolejnym muzycznym przedsięwzięciem po jesiennej trasie promującej eksperymentalny album 2005 YU55.

W czwartek, 20 kwietnia, Stodołą zawładnie Kamil Bednarek z zespołem. Na koncercie z całą pewnością nie zabraknie piosenek z dwóch dotychczasowych albumów zespołu BednarekJestem i Oddycham.

Cykl koncertów polskich wykonawców w przedostatnim tygodniu kwietnia zakończy występ Dawida Kwiatkowskiego. W pierwszej części koncertu, młody wokalista zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty Countdown. W drugiej części wieczoru pojawią się piosenki ze wcześniejszych albumów artysty. Koncert odbędzie się 22 kwietnia (sobota).

Szczegółowe informacje dotyczące ww. koncertów – w tym ceny biletów – dostępne na stronie internetowej klubu Stodoła.

null