AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Nowy utwór: Sting & Shaggy – Waiting For the Break of Day

Pozostał tydzień do premiery wspólnego albumu Stinga i Shaggy’ego. Artyści odsłonili kolejną kartę i opublikowali nową piosenkę, która znajdzie się na krążku.

Kolaboracja Stinga i Shaggy’ego zapowiadana jest od dawna. W końcu już za tydzień, 20 kwietnia, na rynku pojawi się ich wspólny album studyjny pod tytułem 44/876. Do tej pory poznaliśmy trzy utwory z longplaya – 44/876, Morning Is Coming i Don’t Make Me Wait.

Artyści postanowili zrobić niespodziankę swoim fanom i opublikowali kolejną piosenkę przed premierą. W serwisach cyfrowych pojawiła się kompozycja Waiting For the Break of Day.

Sting to brytyjski wokalista, który ma na koncie mnóstwo przebojów, a jego płyty wielokrotnie biły rekordy sprzedaży na całym świecie. Shaggy jest muzykiem pochodzącym z Jamajki. Do najpopularniejszych jego wydawnictw należy krążek Hot Shot z 2000 roku.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Close