Dział News Albumy Nowy utwór: Sting & Shaggy - Waiting For the Break of Day

Nowy utwór: Sting & Shaggy – Waiting For the Break of Day

Pozostał tydzień do premiery wspólnego albumu Stinga i Shaggy’ego. Artyści odsłonili kolejną kartę i opublikowali nową piosenkę, która znajdzie się na krążku.

Kolaboracja Stinga i Shaggy’ego zapowiadana jest od dawna. W końcu już za tydzień, 20 kwietnia, na rynku pojawi się ich wspólny album studyjny pod tytułem 44/876. Do tej pory poznaliśmy trzy utwory z longplaya – 44/876, Morning Is Coming i Don’t Make Me Wait.

Artyści postanowili zrobić niespodziankę swoim fanom i opublikowali kolejną piosenkę przed premierą. W serwisach cyfrowych pojawiła się kompozycja Waiting For the Break of Day.

Sting to brytyjski wokalista, który ma na koncie mnóstwo przebojów, a jego płyty wielokrotnie biły rekordy sprzedaży na całym świecie. Shaggy jest muzykiem pochodzącym z Jamajki. Do najpopularniejszych jego wydawnictw należy krążek Hot Shot z 2000 roku.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Popularne