Dział NewsProgramy muzyczne w TVThe VoiceX Factor Polska

Stay Rihanny – Beata Dobosz vs. Aicha/Asteya vs. Ala Wasita z Jankiem TraczykiemI znów zdarzyło się tak, że ten sam utwór został scoverowany kilkukrotnie w polskich programach typu talent show. Beata Dobosz wykonała go we wczorajszym programie The Voice of Poland, Aicha i Asteya zaprezentowały utwór w dogrywce programu X Factora, a Ala Wasia i Janek Traczyk nagrali ten utwór w wersji studyjnej, aby promować samych siebie. Kto poradził sobie lepiej?

Wykonanie Beaty Dobosz:

Wykonanie Aichy i Asteyi:

występ dostępny pod tym linkiem, bo nie ma jeszcze na Youtube

Studyjna wersja Ali i Janka:

Wykon Ali i Janka na żywo:

Kto poradził sobie lepiej?

[poll id=”8″]

Dodatkowo, utwór był również coverowany w obecnej, dwunastej edycji programu American Idol:

I oryginał:

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

10 Comments

 1. oczywiście,ze Janek i Ala. <3 Moja mama jak usłyszała wersję Rihanny, to powiedziala : "Pffffffffff, ta młoda jest 100 razy lepsza. I Janek też, pusc mi Janka, pusc mi " :D :)

 2. Beatka śpiewa pięknie i badzo ją pozdrawiam , ale ta piosenka jej nie wyszła , Aicha i Asteya zaśpiewały świetnie , podobało mi się , lecz moim faworytem jest Ala i Janek :)

 3. Janek i Ala spoko – dzieciakom się spodoba, te dwie dziewczyny – koszmarne wykonanie, jakim cudem one były w takim programie? Najmniej śmieszna parodia jest 1000 razy lepsza od tego wykonania. Beata – klasa i światowa jakość, tyle w temacie.

 4. Te laski z American Idola najlepiej, mogliście je też uwzględnić w głosowaniu ;p

  Dobosz zmiażdżyła ten utwór. W negatywnym znaczeniu tego słowa.

 5. Aicha i Asteya wręcz zmasakrowały ten utwór. Zupełnie mnie nie przekonały w dogrywce. :)
  Beata zaśpiewała dobrze.
  Jestem jednak zdania, że to piosenka, której nie powinno się coverować, bo wychodzą takie kwiatki jak ze „Skyfall” Adele. :)

 6. Ala i Janek bardzo ładnie, Beata Dobosz widać, że ma duże możliwości, ale jej wykonanie mnie nie porwało. Aicha i Asteya to jakaś pomyłka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.