AlbumyDział NewsPremierowe utwory

St. Vincent w audycji dla Spotify coveruje Rihannę

St. Vincent ostatnio uczestniczyła w audycji tworzonej przez serwis Spotify. W jej trakcie wokalistka zaprezentowała cover jednego z utworów Rihanny.

St. Vincent w audycji dla Spotify coveruje Rihannę

Na potrzeby Spotify Sessions: Single St. Vincent przygotowała swoją wersję kompozycji Consideration. Oryginał jest utworem otwierającym ósmy album w karierze Rihanny ANTI. Barbadosce w nagraniu towarzyszy wokalista SZA. Podczas audycji, oprócz coveru Consideration, St. Vincent wykonała także akustyczną wersję swojego utworu Los Angeles. Singiel ten promował ostatnią płytę Amerykanki – MASSEDUCTION.

W ostatnich miesiącach St. Vincent, która naprawdę nazywa się Annie Clark nagrała także covery innych utworów. W ramach audycji dla BBC Radio 1 zaprezentowała swoją interpretację London Calling od zespołu The Clash, a jej wersja All You Need Is Love została wykorzystana w spocie reklamowym marki Tiffany & Co.

Tags
Show More


Arkadiusz Zroślak

Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *