Dział News Spice Girls dementują plotki o trasie koncertowej

Spice Girls dementują plotki o trasie koncertowej

Jakiś czas temu członkinie Spice Girls ponownie się połączyły, aby podpisać nowy kontrakt. Wśród zapisów jednak nie było mowy o trasie koncertowej.

Podczas oficjalnego spotkania Victoria Beckham, Emma Bunton, Melanie Chisolm, Geri Halliwell i Melanie Brown podpisały nowe kontrakty, które przyniosą im fortunę. Na próżno szukać w nich jednak nowego albumu i trasy koncertowej. Kontrakt przewiduje jedynie występ w jednym z muzycznych talent show, album z największymi przebojami oraz umowy reklamowe. Być może obejmą również fotel jurorski w chińskim talent show. Każdej ma to przynieść dochód w formie 10 milionów funtów.

Kilka dni temu jednak, tabloid TMZ, który bardzo często donosi prawdziwe informacje, poinformował, że dziewczyny ruszą także w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Europie, a ewentualne szczegóły są już dopinane. Jak się jednak okazuje, wieści te okazały się plotkami. Informację zdementowały już Melanie C oraz Victoria Beckham podczas swoich ostatnich wypowiedzi.

Łukasz Jaćkiewicz
Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.