Dział News

Soundtrack do filmu Mamma Mia! Here We Go Again!

10 lat po premierze przebojowego musicalu Mamma Mia! The Movie, znów powraca on na ekrany kin! Już teraz sprawdźcie wszystkie szczegóły dotyczące kontynuacji filmu, a przede wszystkim zapoznajcie się z jego soundtrackiem.

Mamma Mia! Here We Go Again! powraca z nową dawką śpiewu, tańca, śmiechu i podwojoną porcją miłości. Od premiery pierwszej części hitu mija 10 lat, a my będziemy mieli okazję znów przenieść się na grecką wyspę Kalokairi w akompaniamencie piosenek z repertuaru zespołu ABBA.

W części drugiej musicalu, powrócimy do czasów młodości Donny, w którą w pierwszej odsłonie wcieliła się Meryl Streep. Większość obsady filmu pozostaje niezmieniona, a nowe twarze należą do aktorów, którzy wcielą się w bohaterów za ich młodości. Gościem specjalnym jest Cher, która zagra mamę Donny oraz babcię Sophie.

Mamma Mia! Here We Go Again! będzie miało swoją premierę 20 lipca, a premiera soundtracku zaplanowana została na 13 lipca! Już teraz dostępny jest pierwszy odsłonięty utwór z płyty – When I Kissed The Teacher. Posłuchajcie!

Tags
Show More


Patrycja Mucha

Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Close