10 lat po premierze przebojowego musicalu Mamma Mia! The Movie, znów powraca on na ekrany kin! Już teraz sprawdźcie wszystkie szczegóły dotyczące kontynuacji filmu, a przede wszystkim zapoznajcie się z jego soundtrackiem.

Mamma Mia! Here We Go Again! powraca z nową dawką śpiewu, tańca, śmiechu i podwojoną porcją miłości. Od premiery pierwszej części hitu mija 10 lat, a my będziemy mieli okazję znów przenieść się na grecką wyspę Kalokairi w akompaniamencie piosenek z repertuaru zespołu ABBA.

W części drugiej musicalu, powrócimy do czasów młodości Donny, w którą w pierwszej odsłonie wcieliła się Meryl Streep. Większość obsady filmu pozostaje niezmieniona, a nowe twarze należą do aktorów, którzy wcielą się w bohaterów za ich młodości. Gościem specjalnym jest Cher, która zagra mamę Donny oraz babcię Sophie.

Mamma Mia! Here We Go Again! będzie miało swoją premierę 20 lipca, a premiera soundtracku zaplanowana została na 13 lipca! Już teraz dostępny jest pierwszy odsłonięty utwór z płyty – When I Kissed The Teacher. Posłuchajcie!